"Зеленський - як миша, яка довірилася коту": Безсмертний пояснив своє звільнення з ТКГ


Президент України Володимир Зеленський переконаний, що Путін може бути союзником

Про це звільнений з ТКГ у Мінську Роман Безсмертний розповів в ефірі 24 каналу, передає ВВС. Об этом сообщает golosukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Я вірю в бажання Зеленського зробити краще, але він, на жаль, зараз сунеться в пастку. Він просто не розуміє, з ким має справу. Це його свідоме переконання, що Путін у цій ситуації може бути якимось союзником. Зеленський у цьому протистоянні зараз виглядає як миша, яка довірилася коту. Цей кіт пограється з мишею, а потім її покарає за це", — сказав Безсмертний.

Політик також вважає, що його звільнили за публічну позицію.

"Таємниці в цьому немає. Є моя публічна позиція. І це позиція не тільки по відношенню тактики дій в переговорній групі, але і по відношенню тактики дій на лінії розмежування. Якщо взяти історію за 3 останніх місяці, то я чесно, коректно, відкрито говорив , що тут треба діяти так, а тут ось так ... ", — пояснив він.

Безсмертний наголосив, що не може зрозуміти позиції, коли Україна — сильна країна — демонструє боязнь щодо неорганізованої РФ, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл, "не треба телефонувати Путіну, треба діяти різко і послідовно".

Раніше у Facebook політик розкритикував нормандський формат за бездіяльність і відсутність відповіді на питання континентальної і світової систем безпеки.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/13/quotzelenskyy_yak_mysha_yaka_dovirylasya_kotuquot_bezsmertnyy_poyasnyv_svoye_zvilnennya_z_tkg”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя