ДБР оприлюднило переговори Міноборони про браковані бронежилети


Державне бюро розслідувань оприлюднило розмови працівників Міністерства оборони, які закупили бронежилети Корсар М3с 1-4 класу захисту і при цьому знали, що вони прострілюються і не відповідають технічним вимогам.

ДБР також показало відео з лабораторними випробуваннями вилучених під час слідчих дій бронежилетів Корсар М3с 1-4 класу захисту, пише Українська правда.
Деталі: Технолог повідомила керівнику структурного підрозділу Міноборони про невідповідність продукції технічним вимогам.

За її словами, у жилетах виявили необроблений метал і продукція, «якщо чесно, г...вно».

У Міноборони обговорили наслідки перевірки бронежилетів. Один із посадовців каже іншому, що технолог йому повідомила, мовляв, бронежилети «кустарної роботи», проте все одно, на його думку, «повний контроль ніхто не проводитиме» і ніхто на етапі приймання «їх не мацатиме».

Він також запевнив свого співрозмовника, що приймальники жилетів рахуватимуть їх із заплющеними очима.

Військовослужбовець обіцяє доповісти керівництву, що бронежилети – «з пластиковою фігньою». Співрозмовник відповідає, що навряд чи будуть кращі і що «кардинально нічого не зміниться».

Крім того, чути як після випробувань захисного обладнання один чиновник відомства питає в іншого про кількість пробоїв – «зараз із п’яти три?». На що йому відповідають: «Так, зараз із п’яти три».

Історія питання:

В кінці червня ДБР провело 40 обшуків у посадовців Міністерства оборони у справі про закупівлю за завищеними цінами речей для Збройних сил України. Збитки для держави оцінили у 100 млн₴

Було закуплено 20 тисяч бронежилетів поганої якості і намети, не придатні для проживання. Усього за завищеними цінами закупили 100 тисяч комплектів військової форми, при цьому за кожен вид одягу було сплачено близько 10 зайвих мільйонів.

Згідно з системою закупівель «Прозорро», на початку року Міноборони лише раз купувало бронежилети – у ТОВ «Наукове виробниче підприємство «ТЕМП-3000».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dbr-opryliudnylo-perehovory-minoborony-pro-brakovani-bronezhylety/” Об этом сообщает protest-ua.info со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя