Дональд Трамп висунув Китаю ультиматум щодо торговельної угоди

Дональд Трамп висунув Китаю ультиматум щодо торговельної угоди Об этом сообщает grif.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пригрозив Пекіну перенесенням американських компаній з Китаю в інші країни в разі введення відповідних мит на імпорт з США. Про це повідомляється у його Twitter в понеділок, 13 травня.

“У Китаї не залишиться нікого, з ким можна буде вести бізнес. Дуже погано для Китаю, дуже добре для США! Але Китай так довго користувався Сполученими Штатами, що тепер він попереду (наші президенти не виконували свою роботу). Тому Китаю не слід приймати заходів у відповідь – стане тільки гірше”, – йдеться у повідомленні...There will be nobody left in China to do business with. Very bad for China, very good for USA! But China has taken so advantage of the U.S. for so many years, that they are way ahead (Our Presidents did not do the job). Therefore, China should not retaliate-will only get worse!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) May 13, 2019“Я відкрито заявляю президенту Сі (Цзіньпіну) і всім моїм численним друзям у Китаї, що Китаю буде дуже боляче, якщо ви не укласте угоду, тому що компанії будуть змушені покинути Китай заради інших країн. Занадто дорого купувати в Китаї. У вас була гарна угода, майже завершена, але ви відступили”, – наголошується в повідомленні.

Вести переговоры с Китаем нужно с позиции коллективного давления целого ряда стран

Заява Трампа з’явилась на тлі загострення торговельного протистояння між США та Китаєм.
Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/donald-tramp-visunuv-kitayu-ultimatum-shhodo-torgovelnoї-ugodi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя